ל21

6 יתרונות בלהיות גבר של אישה אחת.

1. לגברים אחרים יהיה קשה להשיג אותה.          למצוא אישה טובה היום זה קשה כמעט כמו למצוא גבר טוב. אבל כאשר מצאת אחת כזאת, אתה יכול להיות בטוח איתה כל עוד טוב לה איתך, ברגע שהיא תהיה מרוצה ממה שיש לה בבית, היא לא תחפש שום דבר בחוץ 2. החלומות שלך הופכים להיות שלה. – בניגוד לנשים מסויימות שמה שהן רוצות זה גבר עם ארנק שמן, לאישה שלך יש את היכולת להשתתף איתך בכל החלומות שלך, והיא תוכל לעזור לך להגשים אותם.

 

3. היא תגיד לך את האמת.

הכי קל זה למצוא מישהי שתטפח לך את האגו מהבוקר עד הלילה, אבל אישה שאוהבת אותך באמת תגיד לך את האמת שלפעמים אתה גם לא תרצה לשמוע, אבל אתה חייב, לטובתך.

4.תעמוד לצדך

ברגע המשבר הראשון שיהיה לך, נשים מסויימות יעזבו אותך בלי למצמץ בכלל, פשוט אין להם עוד מה לחפש איתך. אבל מי שתאהב אותך לעולם לא תעזוב אותך כשהייה לך קשה. היא תעמוד לצדך בכל רגע תנסה לשפר את המצב ולעודד אותך.

5.תכבד אותך בגלל מי שאתה

כאשר אישה באמת אוהבת אותך ענייה יישאו אל הלב שלך, לא אל הארנק שלך, או על הסטטוס החברתי שלך, הרגש הזה בא ממקום של מחוייבות כלפיך לא איזה התלהבות חולפת שיכולה להיעלם בעוד יום יומיים.

6. להיות מעורב רגשית זה הרבה יותר כיף.

אין יותר מידי מה לפרט, מי שחווה את זה עם מישהו/מישהי שהוא אוהב יודע על מה מדובר. זה אולי נראה לך מגניב שחברים שלך מתלהבים מזה שאתה מצליח להביא כל מה שזז. אבל בתכלס זה שנהנה הכי הרבה זה מי שיש לו רגש כלפי בן הזוג שלו.

אהבתם? שתפו עם חברים:
Facebook

יש לך מה לומר על הכתבה? הגב דרך פייסבוק

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים